У Веселівській громаді розпочали ремонтувати дороги

Після сходження снігу і льоду з доріг оголилися нові проблемні ділянки на багатьох вулицях. Для того, щоб зберегти дороги від подальшої руйнації, працівники КП "Іріда" засипають глибокі вибоїни асфальтобетонною сумішшю. За словами працівників комунального підприємства, першочергово латають сухіші ями, а за сприятливішої погоди візьмуться і за інші проблемні місця.

13:01 28.04.2021

До уваги підприємців Веселівської громади.

Якщо Ви бажаєте взяти в оренду приміщення у центрі смт Веселе (приміщення бувшої Аптеки № 80)  за адресою: вул. Вишнева, 152 Б, просимо звертатися до селищної ради за адресою: вул. Центральна, 136 (приймальна селищного голови).

16:10 27.04.2021

Увага! Пряма лінія!

У середу, 28 квітня, в Мелітопольській районній державній адміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме заступник голови райдержадміністрації ІннаКогут.

15:31 27.04.2021

Навчайтеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу,

15:13 27.04.2021

Покращуємо благоустрій с. Озерне.

Активні мешканці разом зі старостою села Іриною Кабановою виконують роботи по благоустрою території с. Озерне. Наразі здійснили покіс трави на дитячому майданчику та навколо ФАПа, упорядковано територію кладовища.

14:05 27.04.2021