Дата: 11.05.2021 17:17

Фото без опису8 травня 2021 року  був  гарний і теплий  день.  Аматори Маломихайлівського сільського клубу підготували святковий концерт до Дня пам’яті та примирення , до Дня Перемоги над нацизмом.   Всіх присутніх привітав депутат селищної ради В.Мацак.

Делегація учнів Маломихайлівської школи поклала  квіти до памятника загиблим воїнам та односельчанам.  На концерті пролунали пісні  повоєнних років, які виконувала Бабарика Р. Прозвучали  сучасні пісні про війну  у виконанні Венгер Т. і Троц Т. Луценко Є. співав пісні , які  стосуються  подій на сході нашої країни. Гурт «Червона калина»  подарував глядачам  пісні , які торкнулись серця кожного присутнього.  Вже  багато років на території наших сіл  не має жодного  ветерана , та живі ще свідки тих страшних подій – діти війни, які бережуть свої дитячі спогади  для нас , своїх  дітей , онуків та правнуків . Вдячні мешканці села  на протягом  двох днів   приносили квіти до меморіального комплексу .