Семінар з розробки Стратегії

Доводимо до відома, що 27.05.2021 о 10-00 за адресою: вул. Центральна, 162, відбудеться І Стратегічний семінар щодо побудови Стратегічного розвитку Веселівської громади. Запрошуємо взяти участь всіх членів робочої групи та зацікавлених осіб з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області. План семінару додається.

10:15 26.05.2021

УВАГА!!! Відключення водопостачання.

25   травня  2021 року,  в зв'язку з аварійним поривом водопровідної мережі з  17 : 00 години  в селищі Веселе (вул. Миру, вул. Лісова) буде тимчасово припинено постачання води.

17:36 25.05.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

13:12 25.05.2021

ФУТБОЛ

З квітня місяця розпочато  об’єднану першість міста Мелітополя та Мелітопольського району з футболу. У турнірі приймають участь 11 команд міста Мелітополь та Мелітопольського району серед яких і команда з Веселівської громади «Руслан» (с.Менчикури).

10:58 25.05.2021

Наші – перші!

22 травня в місті Нова Каховка пройшов відкритий чемпіонат Херсонської області з мас-рестлінгу! В змаганнях прийняли участь і наші спортсмени.

10:52 25.05.2021

ІІІ ТРАДИЦІЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

22-23 травня позашкільним комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа» Веселівскьої селищної ради проведено ІІІ традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь засновника боротьби вільної у нашому селищі Волчугова Станіслава Андрійовича.

16:47 24.05.2021

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ МОЛОДІЖНОГО ПРОЄКТУ ПО ПРОГРАМІ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК В ТГ»

25.05.2021  о 10.00 у приміщенні Хабу «PLATFORMA» (за адресою: смт.Веселе, вул.Центральна, 140, приміщення селищної бібліотеки, 2-й поверх) відбудеться презентація молодіжного проекту по програмі «Молодіжний працівник в ТГ» за підтримки програми DOBRE.

10:48 24.05.2021

Головний зміст його життя

Робота у нашому районі на посадах спеціаліста господарств дала мені змогу набути управлінського досвіду, вміння організувати роботу трудівників.

10:12 24.05.2021