УВАГА!!! Хімічна обробка полів.

Доводимо до Вашого відома, що «Селянське (фермерське) господарство «Руслан» буде проводити хімічну обробку полів гербіцидами (4 клас мало безпечний) з 26.05.2021 року по 08.06.2021 року на землях колишніх КСП «Дружба, КСП АПФ « Лучиста », КСП «Шевченко», радгоспу «Ентузіаст», які знаходяться в оренді СФГ «Руслан».

15:08 21.05.2021

20 травня відбувся обласний огляд колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Веселівської селищної територіальної громади

20 травня 2021 року у приміщенні селищного будинку культури і дозвілля КУ "Культурно-мистецький центр" Веселівської селищної ради проведено обласний огляд колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Веселівської селищної територіальної громади, присвячений 25-й річниці прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України.

13:41 21.05.2021

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ БАЗИ ВІДПОЧИНКУ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18.05.2021 року селищний голова Петро КІЯШКО разом із депутатами Веселівської селищної ради та представниками Веселівської громади  провів засідання, на якому розглядалось питання про затвердження генерального плану бази відпочинку Веселівської селищної ради, яка розташована за адресою: Запорізька область, Якимівський район, смт Кирилівка, вул. Коса Пересип, 126. В ході засідання були прийняті планувальні рішення забудови території та затверджений Генеральний план бази відпочинку.

10:20 21.05.2021

УВАГА!!! Відключення водопостачання.

В  понеділок,  24  травня  2021 року,  в зв'язку з відключенням електроенергії  в селищі Веселе з 09 : 00 до 17 : 00 годин  буде припинено постачання води.

09:22 21.05.2021

МОЛОДЬ ВЕСЕЛІСЬКОЇ ГРОМАДИ.

18 травня, у приміщенні Веселівського Хабу "PLATFORMA", в рамках програми "Молодіжний працівник в ОТГ", тренерами програми DOBRE, було проведено консультативну зустріч із ініціативною молодіжною групою нашої громади.

16:36 19.05.2021