На цьому тижні розпочати роботи з благоустрою кладовища у с. Новоолександрівка

Дякую всім небайдужим мешканцям села за фізичну та матеріальну допомогу, адже вважаю, що кожне кладовище не повинне бути занедбане та засмічене, але звертаю Вашу увагу, що "обов'язок кожної людини - доглядати за похованними своїх родичів". Натомість староста села здійснює загальний догляд: за територією та вивозом сміття.

13:11 29.04.2021

Новини з Широкого.

Весна, жарка пора. Не дивлячись на примхи природи у мешканців села багато роботи. Але не зважаючи на зайнятість кожний мешканець села займається благоустроєм прибудинкової території. На даний  час багато хто вже покосив траву біля дворів.

08:09 29.04.2021

Переймаємо досвід

Представники Веселівської територіальної громади у рамками співпраці з Мелітопольською міською радою та агенцією розвитку м. Мелітополь відвідали об'єкти, які були реалізовані за кошти "Надзвичайної Кредитної Програми з Відновлення України".

16:42 28.04.2021

28 квітня 2021 року в актовій залі селищної ради відбулася оперативна нарада керівників закладів освіти Веселівської селищної територіальної громади

На нараду були запрошені селищний голова Петро КІЯШКО та керівник КНП «Веселівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Ірина ВОРОБЙОВА.

16:33 28.04.2021

УВАГА! Конкурси до Дня Європи в Україні

Шановні мешканці Веселівської громади. Відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 № 339 «Про День Європи», щороку у третю суботу травня проводиться святкування дня Європи в Україні.

16:24 28.04.2021