Практичний семінар  LED BOOST Програми  DOBRE

Практичний семінар LED BOOST Програми DOBRE

2-3 червня в м.Запоріжжя відбувся дводенний практичний семінар USAID LED BOOST по компоненту підтримки громади у місцевому економічному розвитку (МЕР).

14:30 07.06.2021

УВАГА! Хімічна обробка полів.

Доводимо до Вашого відома, що «Селянське (фермерське) господарство «Руслан» буде проводити хімічну обробку полів гербіцидами (4 клас мало безпечний) з 09.06.2021 року по 19.06.2021 року на землях колишніх КСП «Дружба, КСП АПФ « Лучиста », КСП «Шевченко», радгоспу «Ентузіаст», які знаходяться в оренді СФГ «Руслан».

13:03 07.06.2021

ДОТАЦІЯ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

12:51 07.06.2021

Онлайн-тренінг “Інструменти участі” у Веселівській громаді

Громадська організація «Агенція сталого розвитку «Хмарочос», партнер програми DOBRE в Запорізькій області, запрошує жителів Веселівської громади долучитися до онлайн-тренінгу на тему «Інструменти участі».

12:37 07.06.2021

ВИЗНАЧЕНО ЧОТИРИ МОЛОДІЖНІ ПРОЕКТИ

Завершилося голосування за проєкт, який на думку молоді Веселівської територіальної громади, повинен бути реалізований в рамках Програми DOBRE вже у цьому році! Всього проголосувало 424 мешканця громади. На що вирішила молодь витратити 10 тисяч доларів від грантодавця + 15% місцевого бюджету? Із 4 запропонованих проектів, найпопулярнішими за результатами голосування визначено : 1. Мультиспорт (мунтифункціональний комплекс) – 38,4% 2. Кіно-кафе – 34,2 %. 3. Лавочки з WI-FI WI-FI – 13,9 %. 4. Анти-кафе – 13,4 %

09:22 04.06.2021