Наші – перші!

Дата: 25.05.2021 10:52

Фото без опису22 травня в місті Нова Каховка пройшов відкритий чемпіонат Херсонської області з мас-рестлінгу! В змаганнях прийняли участь і наші спортсмени.

Трішки не вистачило сил  для того, щоб увійти в трійку призерів у Капітана Віктора та Ланця Максима. Бронзову нагороду в своїй ваговій категорії виборола Тарасенко Анна. Срібні нагороди вибороли: Кириленко Кирило, Іщук Дмитро, Тарасенко Дар’я, Салкуцан Валерія, Ланець Наталія та Тарасенко Ольга. Чемпіонами змагань стали: Лебеденко Юлія, Туревич Станіслав, Піддубний Ілля, Овдієнко Микола та Кушнір Олексій. В командному заліку наші спортсмени зайняли перше місце. Спортсмени щиро вдячні Веселівській селищній раді, в особі голови Петра Кіяшка, за допомогу в поїздці на змагання, Віктору Малову за постійну підтримку команди, Сергію Папазяну та Василю Костянникову за розширену тренувальну базу. Зараз спортсмени продовжують тренування та готуються до нових змагань!