Запорізькі оперативники ДФС вилучили у підприємця 123 тис. доларів США

Оперативні співробітники фіскальної служби Запорізької області на підставі ухвали суду провели обшук в офісному приміщенні та місцем проживання одного з підприємців міста. Обшук проведено у рамках розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України).

08:44 18.02.2016

Запорізькі оперативники вилучили "гаражної катанки" на півмільйона гривень

Днями у рамках проведення операції "Акциз-2016" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України працівники податкової міліції Запорізької області на підставі ухвали суду провели 5 обшуків. Оперативники проводили обшуки у гаражному приміщенні кооперативу, складському приміщенні, в автомобілі та в приміщенні торгового павільйону, де здійснювалась реалізація і зберігання алкогольних напоїв.

08:43 18.02.2016

До органів ГУ ДФС області надійшло майже 40 письмових звернень від запоріжців

За змістом основних питань, які порушено громадянами з початку поточного  року, у 14 зверненнях йшлося про інформування щодо ухилення від сплати податків, у 11 випадках – заявники звертались до територіальних органів ГУ ДФС у Запорізькій області з метою отримання податкової консультації індивідуального характеру, у 6 – про проведення контрольно-перевірочної роботи.

08:42 18.02.2016

До антикорупційного проекту "Пульс" звернулись 19 запорізьких платників

Саме стільки звернень від платників податків Запорізького регіону надійшло до сервісу Державної фіскальної служби України "Пульс". Наразі 17 питань, з якими зверталися заявники, вирішено, ще по двох зверненнях триває розгляд.

08:41 18.02.2016

Фахівці Запорізької митниці ДФС взяли участь у тренінгу з охорони прав інтелектуальної власності

Днями у рамках проекту ЄС Twinning "Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні" відбувся триденний тренінг для співробітників митних органів, участь у якому взяли і фахівці Запорізької митниці ДФС.

08:40 18.02.2016

Запорізьке підприємство намагалось вивезти до Молдови 200 тон феросплавів без сплати мита

Одне з приватних підприємств м. Запоріжжя намагалося оформити через Запорізьку митницю ДФС понад 200 тон феросиліцію вартістю 360 тисяч гривень для експорту до Молдови. Ставка вивізного мита для даного сплаву складає 0%.

08:39 18.02.2016

Запорізькі податківці легалізували працю 180 громадян

За перший місяць 2016 року співробітники фіскальної служби Запорізької області легалізували працю 180 громадян, які не мали належного оформлення. Їм виплачено 830 тисяч гривень офіційного доходу, з якого до бюджету додатково надійшло 74 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

08:38 18.02.2016

Три тисячі запоріжців вже задекларували доходи

За січень і першу декаду лютого 2016 року близько трьох тисяч мешканців  Запоріжжя та області задекларували понад 70 мільйонів гривень доходів, отриманих у 2015 році. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін під час інтерв'ю на телеканалі ЗНТК "ТV5". Темпи подання декларацій щонайменше на 10 відсотків перевищують минулорічні.

08:37 18.02.2016

У Запорізькій області за отримання хабаря затримано посадовців районної податкової інспекції

Співробітники прокуратури Запорізької області, управління власної безпеки ГУ ДФС в Запорізькій області та УСБУ в Запорізькій області в ході спільного відпрацювання інформації встановили, що службові особи однієї з районних ДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області вимагали незаконну грошову винагороду від директора підприємства Запорізької області.

08:34 18.02.2016