Шановні мешканці Веселівщини! Веселівська селищна територіальна громада щиро і сердечно вітає Вас з Днем незалежності України.
Дата: 23.08.2016 16:04
Кількість переглядів: 699
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/804119e9839673172a7b5e5ede28af4e.jpg)
24 роки тому втілилася у життя багатовікова мрія українського народу про свободу та незалежність рідної країни. Непростим і тернистим був цей шлях, багато випробувань довелося пройти українцям. Але всі ми щиро сподіваємося, що завдяки світлим прагненням, наполегливій праці та спільним зусиллям український народ побудує високо розвинуту, демократичну державу, в якій будуть панувати єдність, мир та злагода.
У цей святковий день від усієї душі зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, щедрої долі, подальших успіхів у всіх Ваших справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини, покращення добробуту українського народу.
Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого мирного майбутнього рідної України.
« повернутися