Привітання з 1 вересня

Дорогі педагоги, шановні учні, батьки!
Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Усі шляхи сьогодні ведуть до школи. Розпочинається новий  2016-2017 навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова щирої подяки за щоденну напружену, титанічну працю педагам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Прийміть найщиіріші привітання з початком навчального року. Бажаю Всім  міцного здоров'я, впевненості у власних силах, творчої наснаги, нових звершень та перемог!

Голова селищної ради  П.М. Кіяшко, депутатський корпус та виконавчий комітет Веселівської селищної ради.