Запорізька область, Мелітопольський район

22 серпня в с.Білоріцьке на будівлі Білоріцької ЗОШ було відкрито меморіальну дошку пам’яті загиблого воїна АТО Дубініна В.Г.

Дата: 26.08.2016 15:35
Кількість переглядів: 525

На вшануванні пам’яті земляка  були присутні представники місцевої влади, старости сіл Веселівської громади та мешканці села. Право на відкриття мітингу було надано заступнику селищного голови з  гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніній І.В.

З промовою виступили: голова Веселівської РДА -М ігуля І.І., мати загиблого,  товариш по службі , директор Білоріцької загальноосвітньої школи. Було покладено квіти до могили загиблого та проведена панахида  настоятелем Храму Пресвятої  Богородиці  УПЦ КП протоієреєм В.Квашко.