Стратегія розвитку Веселівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки

ФОНД МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

Стратегія розвитку

Веселівської об’єднаної територіальної громади

на 2016-2025 роки

Передумовою до початку робіт над опрацюванням стратегії став проект «Українська адміністрація майбутнього», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Міжнародної Солідарності в рамках програми Підтримка Демократії 2015,  реалізованого Міністерством Закордонних Справ Польщі та Канади. В рамках реалізації проекту, у березні 2016 році, експерти Фонду Менеджерських Ініціатив, який є лідером проекту, провели майстер-класи та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування і робочих груп у Веселівській об’єднаній громаді.

Їхньою метою було:

- детальне ознайомлення з поточною суспільно-економічною ситуацією громад, що знаходяться на етапі об’єднання;

- підведення підсумків дотеперішніх партнерських та проектних відносин;

- обговорення очікувань кожної з громад від процесу реформ;

- визначення проблем, які можуть бути пріоритетними у розвитку громад на 2016-2025 роки;

- визначення потенційних пріоритетів співпраці, які сприятимуть реалізації ініціатив громад в 2016-2025 роках;

- проведення дискусії про можливі інструменти фінансування заходів та проектів.

Опис даної стратегії базується на зборі та аналізі двох типів даних: (1) кількісних, в тому числі статистичних та числових, а також (2) якісних даних. Варто зазначити, що стратегія є наслідком не тільки опису та інтерпретації фактів, але також ефектом консультацій з представниками та експертами влади громади, підприємництва і неурядових організацій, з якими обговорювались конкретні аспекти стратегії. Таким чином документ має багатосторонній партиципаційних характер. Завдяки такому підходу його можна називати унікальним – як на локальному, так і на державному рівні.

З повним текстом можна ознайомитись за посиланням