28 квітня – День охорони праці

Дата: 28.04.2017 11:02

Фото без описуЩорічно у понад 100 країнах світу відзначають День охорони праці.

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до проблем охорони праці.

28 квітня в Україні згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 відзначається День охорони праці.

Система управління охороною праці – це сукупність методів та засобів, які сприяють запобіганню нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві, у галузі, у регіоні на основі заходів, спрямованих на виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Суб'єктами системи управління охорони праці на державному рівні є роботодавець, держава та працівник, завдання яких – постійне взаємовигідне співробітництво. Це оптимальний шлях для збереження життя, здоров’я та працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Роботодавці мають усвідомлювати, що їх бізнес матиме успіх, а вони самі зможуть без остраху дивитися у майбутнє лише за умови забезпечення на робочих місцях здорових та безпечних умов праці, а, отже, і збереження життя працівників. Оновлення форм і методів безпеки праці, зокрема поліпшення культури безпеки праці, позитивно вплине на продуктивність праці та її якість.

Відділ житлово-комунального господарства

та благоустрою Веселівської селищної ради