Дата: від до Скинути

ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ДИРЕКТОРА ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ

04 лютого офіційно представили новопризначеного директора комунального закладу позашкільної  освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Веселівської селищної ради. Колективу закладу його представили селищний голова Петро Кіяшко, секретар ради Раїса Стогній та начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук. Селищний голова та секретар ради виразили слова подяки  Козюрі Юрію, який пропрацював директором Веселівської Дитячо-юнацької спортивної школи понад десять років та нагородили його подякою селищної ради та грамотою відділу освіти, молоді та спорту.

15:47 04.02.2022

Обрізка гілок дерев на при дворових територіях.

4 лютого 2022 року працівники КП «Іріда» по вулиці Центральній проводили обрізку гілок,  що  заважають вільному пересуванню громадян тротуарними доріжками, а саме головне, що не обрізані дерева створюють проблеми в  роботі транспорту спеціального призначення

15:18 04.02.2022

Виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка

Сьогодні, 03.02.2022 р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка. Прийом проводив : заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів -  Куц Сергій. На зібранні були присутні:  директор КП «Іріда» - Грибко Анатолій, староста села  - Федосенко  Ольга, начальник відділу ЖКГ – Білокопитов Юрій, депутати селищної ради – Лисоконь Юрій, Лапицький Станіслав та мешканці села.

16:36 03.02.2022

Співпраця з Німецьким товариством GIZ  в сфері надання медичних, соціальних та адміністративних послуг

Співпраця з Німецьким товариством GIZ в сфері надання медичних, соціальних та адміністративних послуг

1 лютого 2022 року в приміщенні селищної ради проведено першу зустріч з Німецьким товариством міжнародного співробітництва  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яку провела радниця Проєкту Ванюхіна Світлана.

16:46 01.02.2022

1 лютого 2022 року в залі засідань селищної ради відбулося засідання 15 сесії 8 скликання.

Всього на сесії було розглянуто 129 проєктів рішень. З рішеннями сесії  та поіменним голосуванням можна ознайомитися  на нашому офіційному сайті  в розділі «Архів документів».

16:42 01.02.2022