ДО ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙШЛА СПРАВЖНЯ ЗИМА.

Нарешті прийшла до нас зима, усипавши білим снігом усе навкруги. Укрила білою ковдрою, сшитою неначе з найтоншого полотна, поля та дороги.       Природа впала у зимовий сон. Відпочиває стомлена природа.

09:16 25.01.2022

Повідомлення

01.02.2021 р. о 10.00  в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання  15 сесії селищної ради VIIІ скликання.

19:11 24.01.2022

Щодо викупу земельних ділянок призначених для ведення селянського (фермерського) господарства відповідно до пункту 61 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України

Відповідно до пункту 61 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України (далі – Кодекс) громадяни України, яким належить право постійного користування, право довічного успадкованого володіння земельними ділянками державної і комунальної власності, призначеними для ведення селянського (фермерського) господарства, а також орендарі земельних ділянок, які набули право оренди землі шляхом переоформлення права постійного користування щодо зазначених земельних ділянок до 2010 року, мають право на викуп таких земельних ділянок у власність з розстрочкою платежу до десяти років за ціною, яка дорівнює нормативній грошовій оцінці таких земельних ділянок, без проведення земельних торгів. У разі купівлі земельної ділянки з розстроченням платежу право власності переходить до покупця після сплати першого платежу. Вимоги частини сьомої статті 130 Кодексу не поширюються на земельні ділянки, які придбаваються відповідно до цього пункту.

16:03 24.01.2022

Відсьогодні громадяни, старші за 60 років, зможуть витратити «ковідну тисячу» на ліки

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми «єПідтримка» на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

15:48 24.01.2022

Діалоговий онлайн-майданчик "Як за допомогою інструментів участі вибудувати довгочасне партнерство в громаді"

27 січня з 13.30 по 17.00 відбуватиметься Діалоговий онлайн-майданчик громад-партнерок Програми DOBRE Запорізької області на тему “Як за допомогою інструментів участі вибудувати довгочасне партнерство в громаді”.

12:29 24.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись розпорядженням селищного голови від 21.01.2022р.№15 «Про позачергове засідання виконавчого комітету»  26 січня 2022 року в 14-00 у приміщенні селищної ради актова зала ІІІ поверх відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету.

12:27 22.01.2022

Захід до Дня соборності України

22 січня Україна святкує День соборності нашої держави, який має на увазі проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Саме тому 21.01.2022 року на базі Веселівського загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів № 1 завідуючим відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр соціальних послуг» Нудьгою Юлією був проведений захід, присвячений цьому святу, з учнями 8-го класу. Виховна година була спрямована на формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності й любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу.

13:49 21.01.2022