Вшанували пам’ять загиблих у боях за Дебальцеве

Зимові бої за Дебальцеве або Дебальцівський плацдарм тривали в період 21 січня – 18 лютого 2015 року. Дебальцеве – місто з важливим залізничним вузлом, воно також знаходиться на перехресті двох автошляхів міжнародного значення, що поєднує Луганськ із Донецьком. Дебальцеве було визволене від терористів у ході літньої операції 2014 року. Внаслідок цих бойових дій вдалося завдати великих втрат ворогу, що примусили його відмовитися від подальших активних наступальних дій. Також, завдяки організованому виходу українських частин, командуванню вдалося уникнути оточення та знищення відділень Збройних Сил України.

13:52 18.02.2022

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

17 лютого 2022 року  в актовій залі селищної ради  відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради.

16:16 17.02.2022

Повідомлення

18.02.2022 р. о 10.00  в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання  16 сесії селищної ради VIIІ скликання.

17:19 16.02.2022

16 лютого завідувачем відділення соціальної допомоги вдома була проведена  нарада з соціальними робітниками

16 лютого завідувачем відділення соціальної допомоги вдома була проведена нарада з соціальними робітниками

Завідуючим відділення Анною Мельничук  разом з соціальними робітниками було проаналізовано роботу відділення за 2021 рік та визначено основні заходи на 2022 рік.

16:15 16.02.2022

Флеш-моб "Україна в кожному з нас"

16 лютого 2022 року працівники Комунальної установи ''Культурно-мистецький центр" та аматори художньої самодіяльності селищного будинку культури і дозвілля долучилися до патріотичного флеш-мобу "Україна в кожному з нас". З гідністю та гордістю майорів на усю площу прапор о 10.00 пролунав гімн України.

14:09 16.02.2022

КП "Іріда" Веселівської селищної ради запрошує на роботу:

13:12 16.02.2022

ФУТЗАЛ

Протягом січня та лютого  в м.Василівка проходив відкритий Чемпіонат з футзалу "Таврійські Ігри" серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 р.н.

11:50 16.02.2022