Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг

В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

11:30 21.01.2022

ДО  УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Громадське обговорення з питання перспективи використання комунального майна Веселівської селищної територіальної громади, яке знаходиться на території Коси Пересип у смт Кирилівка, Мелітопольського району, Запорізької області, яке  заплановане на 24.01.2022 року о 15.00  у концертному залі Веселівського селищного будинку культури і дозвілля за адресою: Запорізька область, Мелітопольський район, смт Веселе, вул. Центральна, 150 а, переноситься на 25.01.2022 року на 15:00 год.

10:48 20.01.2022

Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти

Сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова. І обраний нашою державою напрям на створення гідних умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами є кроком до стандартів життя.

09:28 20.01.2022

Водохреще - 2022 у Веселівській громаді.

Останнє свято новорічно-різдвяного циклу, коли люди вирушають до водойм, щоб оздоровитися посвяченою водою. З ним пов'язують хрещення в річці Йордані Ісуса Христа. Доволі низька температура, холодний вітер не стали на заваді проведення свята. Так 19 січня, вже традиційно в населених пунктах Веселівської громади відзначають релігійне свято Водохреще, день свята Хрещення Господа Бога (Богоявлення).

15:26 19.01.2022