Виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка

Сьогодні, 03.02.2022 р., відбувся виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка. Прийом проводив : заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів -  Куц Сергій. На зібранні були присутні:  директор КП «Іріда» - Грибко Анатолій, староста села  - Федосенко  Ольга, начальник відділу ЖКГ – Білокопитов Юрій, депутати селищної ради – Лисоконь Юрій, Лапицький Станіслав та мешканці села.

16:36 03.02.2022

Співпраця з Німецьким товариством GIZ  в сфері надання медичних, соціальних та адміністративних послуг

Співпраця з Німецьким товариством GIZ в сфері надання медичних, соціальних та адміністративних послуг

1 лютого 2022 року в приміщенні селищної ради проведено першу зустріч з Німецьким товариством міжнародного співробітництва  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яку провела радниця Проєкту Ванюхіна Світлана.

16:46 01.02.2022

1 лютого 2022 року в залі засідань селищної ради відбулося засідання 15 сесії 8 скликання.

Всього на сесії було розглянуто 129 проєктів рішень. З рішеннями сесії  та поіменним голосуванням можна ознайомитися  на нашому офіційному сайті  в розділі «Архів документів».

16:42 01.02.2022

Повідомлення

01.02.2022 р. о 10.00  в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання  15 сесії селищної ради VIIІ скликання.

16:55 31.01.2022

Деклараційна кампанія, застосування РРО, мінімальне податкове зобов’язання 2022: нарада в Мелітопольській районній державній адміністрації

Днями начальник Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Олександр Зюзін прийняв участь у нараді, яку проводив голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков з головами територіальних громад району.

14:23 31.01.2022