Щорічна педагогічна премія Веселівської ОТГ

29 вересня  2020 року в селищному будинку культури  відбулося засідання комісії щодо визначення переможців на нагородження Щорічною педагогічною премією Веселівської ОТГ.

11:39 30.09.2020

Чисто не там де прибирають а там де не смітять.

Відповідальність за збереження планети несе все людство, а за чистоту населеного пункту, в якому ми проживаємо, несуть всі його мешканці. Побачивши жахливий стан, в якому знаходиться лісо-хвойне насадження на виїзді з Веселого в сторону м. Мелітополь, працівниками апарату селищної ради було вирішено провести прибирання даної території. Прохання до любителів відпочивати на природі, не засмічуйте власний дім. Завершити хочеться тим з чого почали: - «чисто не там де прибирають а там де не смітять».

10:38 30.09.2020

ІІ ОБЛАСНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ВЕТЕРАНІВ

26 вересня селище Веселе гостинно зустрічало учасників других обласних спортивних ігор серед ветеранів. На урочистій церемонії відкриття господарі підготували музичні поздоровлення учасникам, привітання прозвучали від селищного голови Петра Кіяшка та голови обласного осередку спортивного товариства «Колос» Анатолія Землякова.

10:23 30.09.2020

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ

Голова Держгеокадастру Роман Лещенко прогнозує, що вартість землі становитиме не менш як 1 тисяча доларів за гектар, проте закликає українців не поспішати реалізовувати своє право розпоряджатися землею шляхом продажу.

10:24 29.09.2020

сьогодні, 29 вересня, відзначається 79 річниця масових страт євреїв нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у м.Києві

79 років тому – 29 вересня 1941-го – в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту.

09:21 29.09.2020

Гордість української драматургії

29 вересня виповнюється 175 років від дня народження Івана Карпенка-Карого (Тобілевича; 1845—1907) — одного з фундаторів українського професійного театру.

08:59 29.09.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ.

Нагадуємо, 07.10.2020 р. о 10.00 в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля  відбудеться чергове засідання сесії селищної ради VII скликання.

16:44 28.09.2020