Гордість української драматургії

Дата: 29.09.2020 08:59

Фото без опису29 вересня виповнюється 175 років від дня народження Івана Карпенка-Карого (Тобілевича; 1845—1907) — одного з фундаторів українського професійного театру.

Його талант багатогранний і вражає розмаїттям: драматург, актор, режисер, громадський діяч.

Створені ним сатиричні комедії, реалістично-побутові драми, п’єси на історичну тематику становлять цілу епоху в історії української класичної драматургії.

Час, який відділяє нас від Карпенка-Карого, показав, що його літературна спадщина і сьогодні зберегла життєву силу й естетичну цінність.
         Бажаючих знов пригадати та перечитати твори відомого українського драматурга,  запрошуємо  до Веселівської селищної бібліотеки.