Рейтинг шкіл Запорізької області 2020 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Запорізької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

18:06 24.09.2020

Кубок губернатора

20 вересня на центральному стадіоні селища відбулася 1/8 розіграшу Кубку голови Запорізької облдержадміністрації з футболу де зустрілися команди Веселівської ОТГ та Воздвижівської ОТГ.

15:49 23.09.2020

Творіть добро і Вам це добро повернеться!»

Школярі – це наша гордість і надія. Підтримувати й заохочувати їх – обов’язок родини, школи, різноманітних соціальних структур. Не залишаються осторонь і благодійники.

15:13 23.09.2020

Уряд посилив механізм впливу на порушників земельного законодавства

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу.

13:41 22.09.2020

22 вересня виповнилося десять років, з дня освячення Храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України в смт Веселе.

Селищний голова Петро Кіяшко привітав Протоієрея Василя Квашка та всю релігійну громаду з ювілеєм освячення храму та православним святом Різдвом Пресвятої Богородиці, що відзначалось напередодні. Побажав усім міцної віри, радості, щастя та Божої благодаті, а також вручив цінний подарунок та Подяку Веселівської селищної ради за плідну роботу на чолі Храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України.

11:51 22.09.2020