УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 24 вересня 2020 року, на базі Запорізького обласного контактного центру відбудеться тематична «гаряча» телефонна лінія на тему: «Як коронокриза вплинула на регіональний ринок праці. Фінансова підтримка служби зайнятості роботодавців та допомога безробітним». На дзвінки відповідатиме директор «запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна.

09:17 14.09.2020

Допомога протягом років.

Зараз, під час виборчих перегонів, кандидати та партії активно починають будувати, ремонтувати  та купувати. Хочеться  згадати про тих, хто цим займається постійно. І нам дуже приємно, що в нашій громаді є людина, яка не використовує гучні лозунги або яскраву рекламу, а просто робить благодійну справу тихо і постійно. Це – Сергій Папазян.

12:52 11.09.2020

УВАГА!!! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

11  вересня 2020 року  в  зв"язку з ремонтними роботами на ВНС № 3   в селищі Веселе буде  відключено  водопостачання  з 13.00  до 17. 00годин.

12:27 11.09.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 11 вересня у Запорізькій області зареєстровано 2136 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 55 нових випадків захворювання.

10:19 11.09.2020

МОЗ повідомляє

В Україні зафіксовано 3 144 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу.

10:18 11.09.2020

онлайн семінар

Сьогодні, в рамках проєкту «Інститут гендерних уповноважених», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України, та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», представники нашої громади взяли участь в черговому навчальному онлайн  семінарі. В ході семінару розглядалися питання: «Як громади впроваджують гендерний аспект у секторальні цільові програми», «Гендерний аспект у секторальних програмах» та «Розробка гендерного чутливих проектів: практичні  інструменти».

16:33 10.09.2020

В Запорізькій області у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді».

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди активно  впливають на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.

09:55 10.09.2020

ДЕРЖБЮДЖЕТ 2021

Державний бюджет 2021 року має бути збалансованим та буде сконцентрований на соціальному напрямі. Про це наголосив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев під час зустрічі з представниками різних галузей профспілок та роботодавців, представниками Мінекономіки та Мінсоцполітики.

09:51 10.09.2020

Профілактика вчинення самогубства серед підлітків – перший крок на шляху до його запобігання

Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду — міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, 10 вересня, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

09:41 10.09.2020