Дата: від до Скинути

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»: п’ять років впевнених змін щодо створення сучасного освітнього простору

П’ять років тому навчальні заклади смт. Веселе перейшли у підпорядкування новоствореної ОТГ. Ми відчули реальні позитивні зміни у ставленні влади до питань освіти і виховання дітей, суттєве оновлення матеріально-технічної бази.

08:16 16.10.2020

Повідомлення

22.10.2020 р. о 10.00 в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля  відбудеться позачергове засідання 94 сесії селищної ради VII скликання.

08:11 16.10.2020

Веселівська ОТГ: формула успіху

Про життєдіяльність об’єднаних територіальних громад Запорізького регіону ПОЗИЦІЯ писала неодноразово. В плані децентралізації наша область сьогодні - на провідних ролях.

16:44 15.10.2020

14 жовтня виповнилося десять років, з дня заснування Храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України в смт Веселе.

Селищний голова Петро Кіяшко привітав Протоієрея Василя Квашка та всю релігійну громаду з ювілеєм заснування храму та православним святом Покрови Пресвятої Богородиці. Побажав усім міцної віри, радості, щастя та Божої благодаті.

09:55 15.10.2020