200 саджанців дерев-медоносів висаджено у центральному парку смт Веселе.

Напередодні ми розповідали про реалізацію проєкту, який фінансується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя», відповідно до умов якого громадська організація «Спілка бджолярів Веселівського району» отримує саджанці дерев-медоносів.

11:35 29.10.2020

УВАГА!!!  ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

УВАГА!!! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

29 жовтня 2020 року, в зв"язку з ремонтними роботами, в селищі Веселе буде відключено водопостачання з 11-00.

10:57 29.10.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 29 жовтня у Запорізькій області зареєстровано 9 211 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 358 нових випадків захворювання.

09:48 29.10.2020

МОЗ повідомляє

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

09:47 29.10.2020

Сьогодні, 28 жовтня, відзначає свій День народження ветеран Великої вітчизняної війни Бєліков Андрій Кузьмич. Селищний голова Петро Кіяшко та голова Ради ветеранів Алла Пелікан привітали іменинника з Днем народження, побажали йому міцного здоров’я, бадьорості та всіх благ.

16:49 28.10.2020

Про посилення карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Веселівської селищної ради

Веселівська селищна рада інформує про те, що враховуючи показники епідемічної ситуації із COVID-19 на території Запорізької області, на підставі рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (протокол №37)  прийнято рішення, яким встановлено з 00.00 годин  00.00 хвилин 26.10.2020 року «ПОМАРАНЧЕВИЙ» рівень епідеміологічної небезпеки  на території Веселівського району.

14:36 27.10.2020

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В ДІЇ

15 жовтня, під егідою Президента України Володимира Зеленського, на Чернігівщині відбувся Земельний Форум «Земля - Народу».

11:08 27.10.2020