Дата: від до Скинути

27.12.2020 року трагічно загинула працівниця Веселівської селищної ради Ромашина Наталія Павлівна. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли гине найрідніша людина. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблої, поділяємо гіркоту та біль непоправної втрати.

11:24 28.12.2020

Поліцейські офіцери Веселівської громади звертаються до небайдужих мешканців нашої громади.

Останнім часом біля будівлі Укрпошта створюються довгі черги, загалом з осіб похилого віку. Цю проблему можна вирішити за допомогою новітніх технологій, а саме - оплата комунальних послуг онлайн. До вирішення цієї проблеми можуть долучитись повнолітні діти своїх похилих батьків, попередивши цим травмування під час ожеледиці та розповсюдження COVID-19.

11:11 28.12.2020

24.12.2020 РОКУ В АКТОВІЙ ЗАЛІ АДМІНІСТРАТИВНОЇ БУДІВЛІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ № 8 (С.ОЗЕРНЕ) ВІДБУЛОСЯ 3 ЗАСІДАННЯ 2 ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На засідання сесії було винесено 51 проєкт рішень, 4 проєкта виключено з порядку денного, розглянуто та прийнято 47 проєктів рішень.

16:54 24.12.2020

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Важливі зміни: списання недоїмки з єдиного внеску самозайнятим особам

07:58 23.12.2020

Сьогодні, в залі засідань селищної ради відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто такі питання:

16:43 22.12.2020

Повідомлення

24.12.2020 р. о 10.00 відбудеться третє пленарне засідання 2 сесії селищної ради VIIІ скликання. Місце проведення: с.Озерне, актова зала адміністративної будівлі Веселівської централізованої виправної колонії № 8.

16:35 22.12.2020