Відділ соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді є структурним підрозділом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

Дата: 16.02.2021 13:47

Основними завданнями відділу є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин;
  • виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб у таких послугах;
  • забезпечення взаємодії із структурними підрозділами селищної територіальної громади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями для проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю;
  • здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням та соціально небезпечних хвороб у дитячому та молодіжному середовищі, в тому числі серед груп ризику, подолання їх наслідків; формування навичок здорового способу життя;
  • інформує населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади та осіб/сім’ї індивідуально про перелік, обсяг і зміст соціальних послуг, які він надає, умови та порядок їх отримання.

Основними клієнтами відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» є сім’ї з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно, у зв’язку з інвалідністю дітей або батьків, вимушеною міграцією, наркотичною або алкогольною залежністю, перебуванням в місцях позбавлення волі когось із членів родини, ВІЛ-інфекцією, насильством у сім’ї, сирітством, складними стосунками в сім’ї, безробіттям одного з членів сім’ї, родини, у яких існує ризик передачі дитини до закладів для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах забезпечується через раннє виявлення, соціальний супровід таких сімей та надання послуг консультування та соціальної профілактики.

Відділ  соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» надає 6 основних соціальних послуг своїм клієнтам:

- соціальний супровід;

- консультування;

- соціальна профілактика;

- кризове та екстрене втручання;

- соціально-психологічна реабілітація;

- інформування.

Основними принципами діяльності відділу є:

1. дотримання прав людини, прав дитини та прав осіб з інвалідністю;
  2. гуманізму;
  3. забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
  4. поваги до честі та гідності;
  5. толерантності;
  6. законності;
  7. соціальної справедливості;
  8. доступності та відкритості;
  9. неупередженості та безпечності;

10) добровільності;

11) індивідуального підходу;

12) комплексності;

13) конфіденційності;

14) максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів;

15) забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.

Завідуючий відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді:

Нудьга Юлія Леонідівна

Фахівці із соціальної роботи:

Репіна Юлія Олександрівна

смт Веселе: вул. Олімпійська, пров. Олімпійський, вул. Квіткова, вул. Південна (Кірова), вул. Чкалова, вул. Степова, вул. Заводська, вул. Московська, вул. Мостова, вул. Хіміків, роз. 161 км, вул. Першотравнева, вул. Чумацька (Дзержинського), вул. Г. Сковороди, вул. Центральна (Леніна), вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Лесі Українки (Рози Люксембург).

Сафонова Яна Сергіївна

смт Веселе: вул. Веселівська (О.Кириченка), вул. Шевченко, вул. Макаренка, вул. Будівельна, вул. Бобрових, вул. Продольна (Білорецька), вул. Миру, вул. Лісова (Чекістів), вул. Горького, вул. Пірогова, вул. Лучиста, вул. Чарівна (Чапаєва), пров. Чарівний (Чапаєва), вул. Матросова, вул. Кірпи, вул. Робоча, вул. Коношко, вул. Гагаріна, вул. Патріотична (Пролетарська), вул. Поповича, вул. Незалежності України (Жовтнева), вул. Залізнична, вул. Кубінська, вул. Суворова, вул. Кутузова, с. Ясна Поляна, с. Новоолександрівка, сЄлизаветівка, с. Авангард.

Серська Марина Анатоліївна

смт Веселе: вул. Козацька (Калініна), вул. Вишнева (Комсомольська), вул. Хліборобна (Фрунзе), вул. Меліораторів, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Покровська (Радянська), вул. Спортивна (Воровського), вул. Таврійська (Щорса), вул. Молодіжна, вул. Паркова (Ворошилова), пров. Базарний, вул. Зелена (Свердлова), вул. Мисливська (Карла Маркса), вул. 40-років Перемоги, Б.Хмельницького, с. Широке, с. Далеке, с. Мала Михайлівка, с. Озерне.