Профілактичний рейд «Сім’я»

Дата: 01.02.2022 16:30

28 січня 2022 року спеціалістом служби у справах дітей Веселівської селищної ради, спільно з поліцейським офіцером громади Черненко І. було проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території селищ.

Під час візиту з батьками проведено профілактичні бесіди щодо безпеки дітей, щодо обережного поводження з опалюваними приладами, про недопущення будь якої форми сімейного насильства, створення умов для виховання дітей, дотримання санітарних вимог. Батькам надані відповідні консультації, роз’ясненні їхні права та обов’язки. Попереджено про адміністративну, кримінальну та цивільно-правову відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За результатами рейду складений відповідний акт та надано терміни для усунення виявлених недоліків.

Начальник ССД                                          С. ЛЮТА