Сьогодні 18 лютого, святкує свій 35-ий День народження тренер футбольного клубу «Руслан» та КЗПО «ДЮСШ» Мірошник Руслан Володимирович.

Дата: 18.02.2022 08:48

Руслан Володимирович за багатолітній досвід роботи на футбольних полях Веселівської громади став головним наставником не тільки для футболістів дорослої команди, а і взірцем відданості своїй роботі та добрим прикладом для всіх юних вихованців. Цілеспрямованість та відповідальність, наполегливість та відкритість в роботі Руслана Володимировича принесли безліч перемог та відзнак його вихованцям.

Від всієї спортивної громадськості Веселівщини   щиро вітаємо Руслана Володимировича з Днем народження! Бажаємо здоров’я, щасливої долі, сімейного затишку, нових великих перемог та досягнень, цікавих ідей та їх втілення, щодня домагатися блискучих результатів і заряджатися позитивною енергією від успіхів своїх вихованців. Зі святом!