Нарада у відділенні соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради

Дата: 18.02.2022 15:47

17.02.2022 р. у відділенні соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради, спільно з поліцейськими офіцерами громади, відбулася нарада на тему: «Порядок взаємодії суб’єктів соціальної сфери при виявленні факту домашнього насильства».

Завідуючим відділення було проаналізовано нові нормативно-правові акти та визначено алгоритм взаємодії у випадках, коли надходить повідомлення про факт вчинення домашнього насильства та надання необхідних соціальних послуг постраждалим.

Поліцейські офіцери громади актуалізували інформацію щодо ступеня відповідальності кривдників та зазначили про необхідність проведення профілактичної роботи серед населення.