ВИНОСИМО ПОДЯКУ!

Дата: 07.04.2017 21:35

Кажуть, що сміх продовжує життя. Перебуваючи на фестивалі «Гуморина-2017» у селі Піскошино, учасники художньої самодіяльності Широківського будинку культури мали змогу перевірити це на собі.

Свято пройшло дуже весело, ніхто не мав часу нудьгувати. Невтомні жіночки з гурту «Натхнення» своїми запальними піснями змогли збадьорити весь зал. А особливі овації лунали після виконання пісні «Цигане едут», яку вони презентували разом зі своїм художнім керівником Мінаковим Сергієм Вікторовичем, який так майстерно грав роль циганського баро. Так тримати!

Широківський будинок культури виносить подяку організаторам «Гуморини» за запрошення та можливість взяти участь у цьому святі. Також колектив учасників художньої самодіяльності щиро дякують директору ДП ДГ «Широке», члену виконавчого комітету Веселівської селищної ради Сергію Володимировичу Рудському за розуміння і підтримку закладу.

Тетяна Мінакова,

директор Широківського БК