Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Дата: 24.03.2022 08:53

Фото без описуЩорічно 24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Цей день був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я в ознаменування того, що саме цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох оголосив про відкриття збудника туберкульозу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Серйозною підмогою у боротьбі з туберкульозом стають підвищення санітарної грамотності населення, поглиблення знань про причини виникнення, шляхи поширення, методи запобігання та лікування захворювання.

Веселівська селищна бібліотека підготувала інформаційні видання, які

проінформують населення громади про причини виникнення та шляхи поширення туберкульозу, попередять про небезпеку, пов’язану з захворюванням, дадуть рекомендації щодо своєчасного виявлення та методів лікування, про те, як запобігти туберкульозу і якими мають бути дії у випадку підозри на нього.