ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись розпорядженням селищного голови від 26.04.2021р.№104 «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету» провести 29 квітня 2021 року позачергове засідання виконавчого комітету о 10-00 год. в приміщенні селищного будинку культури  та дозвілля.

16:52 26.04.2021

Вітаємо з заслуженою перемогою вихованців  ПКЗ  «БДЮТ»  Веселівської селищної ради!

Вітаємо з заслуженою перемогою вихованців ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради!

16:37 26.04.2021

Сьогодні, 26 квітня, з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії відбулось покладення квітів до пам’ятного знаку «Дзвони миру».

Біля пам’ятного знаку зібралися  селищний голова Петро КІЯШКО, військовий комісар Веселівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр КАЧУРА,

14:05 26.04.2021

Чорнобиль       в пам’яті і книгах

Чорнобиль в пам’яті і книгах

Навряд чи знайдеться в Європі людина, котрій  було б невідоме слово Чорнобиль. Світ був вражений масштабами катастрофи.

13:05 26.04.2021