На цьому тижні розпочати роботи з благоустрою кладовища у с. Новоолександрівка

Дата: 29.04.2021 13:11

Фото без описуДякую всім небайдужим мешканцям села за фізичну та матеріальну допомогу, адже вважаю, що кожне кладовище не повинне бути занедбане та засмічене, але звертаю Вашу увагу, що "обов'язок кожної людини - доглядати за похованними своїх родичів". Натомість староста села здійснює загальний догляд: за територією та вивозом сміття.

Звертаюся до всіх хто впорядковує могили своїх померлих родичів, не викидайте непотріб в канави біля кладовища він згодом потрапляє на поля, для цього є спеціальні відведені місця. Але  дивлячись на сміттєві баки і територію біля них приходиться констатувати, що деякі люди не бажають змінювати свій спосіб життя.

Просимо викидати сміття лише у встановлені залізобетонні конструкції на кладовище та не перетворювати кладовище на звалище.

Староста с. Новоолександрівка Ольга Федосенко.