НЕ ЗУПИНЯЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ С. ПІСКОШИНЕ

Головною цінністю, будь-якої території, є людина. Саме люди можуть змінити плинність життя та зробити комфортним перебування на території проживання... Головним чинником в цій справі є відсутність байдужості.

08:52 22.04.2021

ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

21 квітня 2021 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Веселівської селищної ради. На порядку денному розглядалося  4 протоколи про адміністративне правопорушення складені за ч. 1 ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

08:50 22.04.2021

Чорнобиль: плач мертвої зони

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства -  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 35 років цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

08:45 22.04.2021

Повідомлення

Веселівська селищна рада нагадує, 23.04.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться чергове засідання  сесії селищної ради VIIІ скликання.

17:44 21.04.2021

Сьогоді відбувся вебінар з проведення опитувань мешканців щодо якості послуг з використанням автоматизованої системи DOBRE.Pytannya

У вебінарі взяли участь селищний голова Петро КІЯШКО та відповідальні особи за проведення опитування на території Веселівської громади.

17:15 21.04.2021

Вітаємо переможців обласного конкурсу хорових і вокальних колективів

20 квітня 2021 року, з метою збереження традицій української пісенної творчості, розвитку вокально-хорового мистецтва в області, підвищення рівня виконавської майстерності учасників, відбувся обласний конкурс хорових і вокальних колективів у дистанційному режимі.

16:42 21.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

22 квітня 2021 року об 11:00 год. в  селищному будинку культури і дозвілля (за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 150А) відбудеться зустріч з народним депутатом України Сергієм Анатолійовичем Мінько.

16:37 21.04.2021