Робоча група опрацювала проект Програми соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік

Дата: 28.02.2017 16:07

Фото без опису28 лютого в актовому залі селищної ради відбулось засідання робочої групи щодо формування плану соціально-економічного розвитку Веселівської ОТГ на 2017 рік під головування заступника селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексія Дяченка.

Наразі проводилось вже друге засідання робочої групи. Цього разу присутні обговорювали заходи, які були внесені до проекту плану соціально-економічного розвитку за клопотаннями та пропозиціями керівників структурних підрозділів, комунальних закладів та установ громади.

Фото без опису

Найактивнішими учасниками засідання стали депутати селищної ради А.Акімова та Р.Стогній, які пропонували своє бачення удосконалення майбутньої Програми.

Головуючий врахував усі надані пропозиції та дав роз’яснення з питань, які цікавили членів робочої групи.

Надалі проект вищевказаної Програми буде винесений на розгляд сесії селищної ради.