Творіть добро і Вам це добро повернеться!»

Дата: 23.09.2020 15:13

Фото без описуШколярі – це наша гордість і надія. Підтримувати й заохочувати їх – обов’язок родини, школи, різноманітних соціальних структур. Не залишаються осторонь і благодійники.

«Творіть добро і Вам це добро повернеться!», - ці слова є життєвим кредо меценатів. Не стала виключенням і Вікторія Лемешко, яка стала «доброю феєю» для учнів із малозабезпечених сімей. Завдяки залученим коштам у розмірі 3 тис. грн., завідуючий та фахівці із соціальної роботи  відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» придбали канцелярське приладдя для 16 найбільш потребуючих родин з малолітніми дітьми. Кожній сім’ї було вручено набір, у який входили зошити, олівці, ручки, альбоми, кольорові олівці, кольоровий папір, кольоровий картон, лінійки, обкладинки, гумки та гострилки. Вдячні школярі із захопленням розглядали подарунки та дякували за допомогу.

Пані Вікторіє, завдяки таким людям, як Ви, ніколи не згасне віра у майбутнє нашої держави! Прийміть від нас щиру вдячність за небайдужість до проблем сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Нехай Господь віддячить вам сторицею за розуміння і підтримку. Низький Вам уклін і сподіваємося на подальшу співпрацю!

КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради