Дата: від до Скинути

Робоча зустріч дільничних офіцерів поліції, закріплених за Веселівською ОТГ, із представниками відділу «Веселівського бюро правової допомоги».

Другого листопада дільничними офіцерами поліції, закріпленими за Веселівською ОТГ, проведена робоча зустріч із представниками відділу «Веселівського бюро правової допомоги» Мелітопольського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

14:20 02.11.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 2 листопада у Запорізькій області зареєстровано 10 370 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу було зареєстровано 258 нових випадків захворювання.

10:29 02.11.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

27 жовтня в м. Мелітополь відбувся VI чемпіонат України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, в якому взяли участь і наші спортсмени.

09:56 02.11.2020

ПРОЄКТ МВС «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ».  ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ, ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ВЕСЕЛІВСЬКОЮ ОТГ,  ЗАСТУПАЮТЬ НА СЛУЖБУ.

ПРОЄКТ МВС «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ». ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ, ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ВЕСЕЛІВСЬКОЮ ОТГ, ЗАСТУПАЮТЬ НА СЛУЖБУ.

Сьогодні три дільничних офіцери поліції закріплених за Веселівською ОТГ:  капітан поліції Олександр Лубяний, капітан поліції Олексій Тітов та сержант поліції Ілля Черненко, готові стати до служби.

14:05 30.10.2020

Селищний голова Петро Кіяшко привітав колектив КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради з професійним святом

На передодні Дня працівника соціальної сфери селищний голова Петро Кіяшко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Чорна та начальник відділу соціального захисту населення Наталія Квашко привітали колектив КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради з професійним святом. Побажали здоров'я, натхнення, успіхів в нелегкій справі та гарного настрою.

10:58 30.10.2020