Дата: від до Скинути

Сьогодні святкує свій день народження завідувач Веселівської селищної бібліотеки Бондаренко Ольга Василівна.

Селищний голова Петро Кіяшко та заступник селищного голови Ірина Чорна привітали Ольгу Василівну та побажали міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя, терпіння та творчої наснаги.

10:19 11.11.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ.

12.11.2020 р. о 10.00 в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля  відбудеться перше засідання сесії селищної ради VIIІ скликання.

16:59 10.11.2020

Селищний голова Петро Кіяшко привітав колектив КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради з професійним святом

Селищний голова Петро Кіяшко та заступник селищного голови Ірина Чорна привітали колектив КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

11:56 09.11.2020

Шановний Петре Миколайовичу! Депутати, члени виконавчого комітету, апарат, керівники та працівники відділів, організацій, підприємств  і комунальних установ Веселівської селищної ради !!!!

Шановний Петре Миколайовичу! Депутати, члени виконавчого комітету, апарат, керівники та працівники відділів, організацій, підприємств і комунальних установ Веселівської селищної ради !!!!

В цей нелегкий  для нашої держави час та, зокрема, і Веселівської об’єднаної територіальної громади, Ви знаходили можливість, і дотепер піклуєтесь про утримання осередків культури території.

11:21 09.11.2020