Шановний Петре Миколайовичу! Депутати, члени виконавчого комітету, апарат, керівники та працівники відділів, організацій, підприємств і комунальних установ Веселівської селищної ради !!!!

Дата: 09.11.2020 11:21

Фото без описуВ цей нелегкий  для нашої держави час та, зокрема, і Веселівської об’єднаної територіальної громади, Ви знаходили можливість, і дотепер піклуєтесь про утримання осередків культури території.

Небайдуже Вам до тих закладів , де люди мають змогу за вподобанням проводити свій вільний час, розвивати таланти, відпочивати та отримувати естетичну насолоду. Тому, на сьогодні, мешканці Веселівщини мають змогу відвідувати добре облаштовані сучасні осередки культури і насолоджуватись  високопрофесійними заходами.

Працівники культури щиро завдячують усім Вам за  всебічну підтримку галузі "Культура". Укріплення матеріально-технічної бази, підготовку та проведення ремонтних робіт, придбання технічного обладнання, сценічних костюмів, книжок. А головне - Ви ніколи не були осторонь усіх культурно-мистецьких заходів, а навпаки - приймали найактивнішу участь, перевтілюючись у ведучих та виконавців чудових віршів, пісень і танців!!! Доземний уклін за Вашу творчість!!! За артистичність!!! За талант!!!  Щира подяка за співпрацю. Цінуємо кожного з Вас і сподіваємося, що й надалі в нашій громаді установи культури займатимуть гідне місце в показниках  надбань!!!!

З повагою працівники культури