Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Висока оцінка роботи Веселівської ДЮСШ

На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 31 січня 2017 року за № 0081/3 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти Запорізької області протягом лютого - квітня 2017 року пройшов I та II етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в позашкільних навчальних закладах (дитячо-юнацьких спортивних школах).

13:02 17.07.2017

Цей день в історії: 14 липня

1897р. – народився Мирослав Ірчан, український поет, прозаїк, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець.

09:11 14.07.2017

"Статус" дякує

Учасники студії естрадно-спортивного танцю "Статус" тепер мають футболки зі своїм логотипом.

22:49 13.07.2017

Сезон пляжного волейболу відкрито

28 червня, в День Конституції України у Веселому відкрито сезон пляжного волейболу традиційним обласним турніром. В цьому році позмагатися за комплекти нагород приїхали гості з м.Мелітополя, смт Якимівки, смт Михайлівки та господарі майданчику веселівці.

10:09 13.07.2017

Цей день в історії: 13 липня

1910р. – народився Петро Непорожній, український енергетик і вчений, міністр енергетики СРСР з 1962 по 1985р.

09:34 13.07.2017

Веселівські волейболісти прийняли участь у Всеукраїнському турнірі "Конка 2017"

7- 9 липня, у місті Оріхів, традиційно відбувся Всеукраїнський турнір з пляжного волейболу Конка 2017 в якому прийняло участь 50 команд з різних куточків України:  міст Маріуполя, Мелітополя, Запоріжжя, Харкова, Києва, Одеси, Оріхова. У вищезазначеному турнірі прийняли участь і веселівські волейболісти – Кікоть Роман та Чупров Ігор (команда «Новий дім»).

10:26 12.07.2017