Висока оцінка роботи Веселівської ДЮСШ

Дата: 17.07.2017 13:02

Фото без описуНа виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 31 січня 2017 року за № 0081/3 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти Запорізької області протягом лютого - квітня 2017 року пройшов I та II етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в позашкільних навчальних закладах (дитячо-юнацьких спортивних школах).

Дирекція ПКЗ «ДЮСШ» Веселівської селищної ради вчасно надала всі матеріали для участі у обласному етапі огляду-конкурсу. 6 липня 2017 року за № 0501 вийшов наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти», у якому:

1. Затвердити підсумкові результати огляду-конкурсу та нагородити переможців і призерів обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти:

І місце – позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Веселівської селищної ради» (79 611 балів);

ІІ місце – дитячо-юнацька спортивна школа імені Заслуженого вчителя України Назарова Є.І. відділу освіти Бердянської міської ради Запорізької області (51 855 балів);

ІІІ місце – Токмацька дитячо-юнацька спортивна школа Токмацької міської ради Запорізької області (21 841 бал).

Матеріали про переможця обласного етапу огляду-конкурсу вже надіслані журі ІІІ (Всеукраїнського) етапу до м.Київа.

Великий успіх нашої ДЮСШ, творчого та компетентного колективу тренерів-викладачів, при повній підтримці нашої роботи, засновника – Веселівської селищної ради.

Юрій Козюра,

директор ПКЗ «ДЮСШ»