Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Дивовижний світ книжковий

Діти обов’язково затримуються біля яскраво оформлених книжкових виставок, які знайомлять з новими надходженнями дитячої, художньої та пізнавальної літератури.

16:24 13.01.2020

Новий рік в селі Широке.

Новий рік – одне з найпопулярніших календарних свят. Цей день протягом століть щорічно відзначають, знають, люблять і чекають як діти так і дорослі.

14:53 10.01.2020

РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ.

У місті Мелітополі у ДЮСШ № 3 з 8 по 10 січня відбувся Різдвяний турнір з баскетболу серед дівчат, у якому прийняли участь 4 команди, у тому числі і Веселівської ДЮСШ.

08:26 10.01.2020

З миром і добром у новоріччя!

31 грудня в Єлизаветівському центрі культури та дозвілля було гамірно та весело. Всіх захопило Новорічне шоу «Новий рік летить по світу», яке святкували зранку діти, а ввечері дорослі. Дід Мороз і Снігурочка вітали всіх присутніх у залі та побажали миру, щастя та добробуту.

08:15 10.01.2020

Читай сучасне-українське!

Веселівська селищна бібліотека для дорослих представляє  широкому читацькому колу виставку  «Читай сучане-українське», де зібрані твори талановитих письменників, котрі добре пишуть і мають свою, самобутню правду про те, якою має бути сучасна українська література.

16:15 09.01.2020

Широківці колядують!

Різдво Христове – одне з найбільш релігійних і улюблених свят в Україні.

08:19 09.01.2020

30 та 31 грудня мешканці сіл Озерне та Мала Михайлівка весело та яскраво зустрічали Новий 2020 рік.

Багато новорічних привітань лунало від односельчан. Працівники Маломихайлівського сільського клубу підготували та провели веселе та гумористичне шоу. Після свята усі присутні були заряджені позитивом та гарним настроєм на весь 2020 рік.

15:14 08.01.2020