Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Бізнес-ліга 2020

12 січня розпочався відкритий чемпіонат з футзалу міста Енергодар  «Бізнес ліга 2020», у поточному році заявлено 8 команд: Степний, Кураж, ФЕС-ЗАЕС, Дніпро, Темп-ЗАЕС, Агрополіс, Міська рада-Аякс та наша команда «Руслан» під керівництвом досвідченого граючого тренера Руслана Мірошника.

08:48 30.01.2020

«ЗАБИЙ РИБУ»

26 січня в приміщенні КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено ІІ традиційний відкритий зимовий командний Кубок з доміно «Забий рибу».

08:43 30.01.2020

Вони були такими молодими…

Пом’янімо в пісні славу Крутів, Найсвятіше з наших бойовищ! Крути! Крути! – смолоскип в майбутнє. Підіймемо наші душі ввиш!

13:17 29.01.2020

профорієнтаційний захід

28 січня 2020 року на базі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" відділом освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради, за участю Бойко Тетяни Антонівни, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри режисури та майстерності актора КНУКіМ, було проведено профорієнтаційний захід.

11:47 29.01.2020

Книги про бій під Крутами, з якими можна ознайомитися у Веселівській селищній бібліотеці.

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

10:46 29.01.2020

СЛАВА, НАРОДЖЕНА В ВОГНІ

В цьому році виповнюється  102 роки з дня тієї страшної події в історії країни.  А відбулася вона 29 січня 1918 року.  Ми втручаємося в цю сторінку історії. Читаємо і не розуміємо: чому так сталося?  Чому ніхто не помітив, що наближається біда.

10:43 29.01.2020

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» розпочали реалізацію освітнього екологічного проекту «Україна без сміття»

Основне його завдання проекту– навчити школярів правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти (папір, пластик, відпрацьовані батарейки).

08:30 29.01.2020