Читай сучасне-українське!

Дата: 09.01.2020 16:15

Фото без описуВеселівська селищна бібліотека для дорослих представляє  широкому читацькому колу виставку  «Читай сучане-українське», де зібрані твори талановитих письменників, котрі добре пишуть і мають свою, самобутню правду про те, якою має бути сучасна українська література.

Відкриває виставку розділ «Смак коронованого слова», який знайомить користувачів бібліотеки з книгами-переможцями Міжнародного  літературного конкурсу  романів.

«Коронація слова» відкрила понад 300 авторів, серед яких Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха,  Дара Корній, Василь Шкляр та багато інших.

Другий розділ «Український бестселер».  У всіх є улюблені книги: комусь подобаються трилери, комусь — драми, комусь — детективи. Однак завжди є список книг, які не оминають уваги більшості із нас. Мова йде про бестселери, якими захоплюються читачі.

На виставці представлені книги Ю. Андруховича,А. Куркова, М. Матіос братів Капранових, Ю.Винничука, С. Лойка, В. Шкляра та ін.

Щороку на арені української літератури з'являються все нові поети та письменники, які народжують цікаві новинки для читацької аудиторії.
           Вам цікаво, а що ж ховається за обкладинками  книжок з розділу «Прочитай, тобі сподобається»?

Тут ви знайдете цікаві книжки таких авторів, як  А. Кокотюха В. Лис, М. Кідрук С. Л., Дашвар, Н. Фіалко,Д., Корній Н., Л. Дереш, Н.Гуменюк, О.Лілік та інші.  Ці книги можуть здивувати, зачарувати, але не залишать байдужим нікого.

Читайте! Нехай Ваше життя буде наповнене зустрічами з цікавими книгами!