Працюємо над розробкою буклету "Бюджет для громадян"

Дата: 22.07.2021 16:20

Фото без описуРозпорядженням селищного голови від 08.07.2021 року створено робочу групу з розробки  «Бюджету для громадян».

22 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи з розробки презентаційної інформації про бюджет громади у доступному вигляді для наших мешканців.

Протягом засідання було обговорено  концепцію створення буклету «Бюджету для громадян» Веселівської територіальної громади станом на 01.07.2021 рік, обрано презентаційні матеріали, які будуть висвітлюватись на сторінках буклету, обговорено концепцію висвітлення доходної та видаткової частини бюджету громади. На засіданні було вирішено, що на сторінках даної презентації всі реалізовані проекти за 2020-2021 роки будуть висвітлені.

Внесено пропозиції щодо додавання до буклету бланк «Пропозиції до проекту бюджету громади на 2022 рік», щоб кожен  житель громади міг вказати на існуючу на його думку проблему в громаді та надати пропозиції щодо її вирішення.