Відбувся ІІ Стратегічний семінар

Дата: 29.06.2021 15:29

Мелітопольського району Запорізької області, в якому взяли участь представники всіх сфер громади.

На даному засіданні робочої групи проведено презентацію результатів соціального дослідження щодо умов життя та якості громадських послуг у Веселівській громаді, що тривало з 01.06.2021, та обговорено рекомендації, що впливають з дослідження (презентація додається).

Важливим елементом цієї зустрічі був процес формування системи стратегічних, оперативних цілей та завдань. Під час зустрічі зупинилися на трьох стратегічних цілей, які будуть направлені на розвиток економіки, інфраструктури і екології, а також розвиток людського капіталу громади.

Основним завданням для наступної зустрічі є доопрацювання операційних цілей та підготовка ідей проєктів місцевого розвитку для формування Стратегічного плану розвитку громади.

Відділ проектного менеджменту,

інвестицій та економічного розвитку