ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

За результатами проведення обласного етапу Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, в якому взяли участь понад 430 учнівських робіт з усієї області, учні та педагоги закладів освіти Веселівської ОТГ отримали власні здобутки.

Конкурс літературних творів «Що я знаю про пожежників-рятівників»

ІІ місце Кузьменко Роман (КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.», керівник Полякова О.О.)

Дипломом нагороджено – Воскобійник Валерію (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівник Ларіонова Л.В.).

Творчий конкурс «Сам собі рятівник»

ІІ місце Духніч Кіра (КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.», керівник Федорова О.М.)

ІІІ місцеФурса Артем (КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.», керівник Федорова О.М.)

Дипломом нагороджено - Зимовець Владислав, Бабаніна Карина, Маринюк Ксенія (КЗ «Веселівська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1», керівник Василенко С.С.), Акулова Юлія, Можай Євген (КЗ «Веселівська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1»).