Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Перемога на обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже дванадцять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:56 21.12.2021

Король крутих детективів

24 грудня виповнюється 115 років від дня народження Джеймса Хедлі Чейза. До ювілейної дати  Веселівська селищна бібліотека підготувала презентацію, присвячену «королю захоплюючого жанру», «королю крутих детективів», відомому англійському письменнику.            Його романи читаються дуже швидко й відірватися від них  важко.

14:53 21.12.2021

Подарунок бібліотеці від автора

Веселівська селищна бібліотека отримала в дар від Мусієнко Ольги Петрівни  третю поетичну збірку «По камертону Неба».

14:49 21.12.2021

ФУТБОЛ

18 грудня 2021року у приміщенні музичної школи відбулась чергова конференція Федерації футболу м.Мелітополь та Асоціації футболу Мелітопольського району, на якій були присутні Межейко В.І., голова Асоціації футболу Запорізької області, Кюрчев В.М., голова Федерації футболу м.Мелітополя, Тиховод А.М., голова Асоціації футболу Мелітопольського району, Семікін М.О., заступник міського голови, Жорняк А.М., начальник Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради, члени виконкому, представники команд та почесні гості.

09:30 21.12.2021

Вільна боротьба

4 грудня в м.Куп’янськ відбувся XV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Пушкіна А.П. За результатми змагань Щербаков Артем (тренер Фісун Станіслав) та Ейсмонт Олександр (тренер Куксов олександр) вибороли бронзові нагороди.

09:25 21.12.2021

100 днів у школі

Здається, що зовсім недавно пролунав перший дзвоник для наших першокласників. Але вже пройшли місяці їхньої напруженої та насиченої праці. Минуло вже цілих 100 днів  нового, веселого, пізнавального шкільного життя.

11:09 17.12.2021

Тренінгове заняття «Обираєш професію - обираєш долю»

16 грудня завідуючим відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради було підготовлено та проведено тренінгове заняття з учнями 9-го класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» на тему: «Обираєш професію - обираєш долю».

10:52 17.12.2021

Добра традиція – дарувати книги

Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших користувачів.

10:23 14.12.2021