Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Наші «Космічні фантазії»

З 8 листопада по 23 листопада учні КЗ «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» взяли участь в шкільному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

11:25 30.11.2021

Підведено підсумки першого етапу обласного гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

26 листопада 2021року на базі КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» проводився перший етап обласного гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії».  Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої учнівської молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами мистецтва.

14:31 29.11.2021

Конкурс «Космічні фантазії» у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Протягом листопаду  2021 року з метою формування стійкого інтересу дітей до творчої пошукової діяльності в питаннях дослідження Космосу,  вдосконалення знань учнівської молоді в галузях природничих, технічних та гуманітарних наук,

14:21 29.11.2021

Не забуваймо незабутнє…

Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

13:17 26.11.2021