У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» розпочали реалізацію освітнього екологічного проекту «Україна без сміття»

Дата: 29.01.2020 08:30

Фото без описуОсновне його завдання проекту– навчити школярів правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти (папір, пластик, відпрацьовані батарейки).

Колектив закладу є переможцем Всеукраїнського освітнього екологічного проекту «Компола», тому нам будо запропоновано реалізувати ще один проект «Україна без сміття». Ми отримали сортувальні набори початківця, що складаються з контейнерів, виготовлених з п’ятишарового картону з ламінованими верхніми кришками та призначені для багаторазового використання (термін служби до 7 років).

28 січня на загальношкільній лінійці керівник закладу Нестеренко Л.М., вчителі біології Мусіхіна Г.П., Нестеренко В.М. презентували зазначений проект. Особливу увагу було зосереджено на тому, що деяким видам відходів (папір, пластик, скло)  можна відразу подарувати “друге життя” та виготовити корисні речі.  Особливо вразили дітей факти  про сміттєзвалища в Україні. Педагоги школи  розповіли про те, що і в нашій громаді є люди , які  викидають сміття у лісосмугах, поблизу своїх будинків, водойм. Шкідливі речовини потрапляють у грунт, забруднюється вода, повітря. Але ж від цього залежить  і наше здоров`я.

Керівник  школи завершила презентацію проекту словами: «Якщо людина не зробить так, щоб на Землі  стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей»

Вертегел Аліна, президент  шкільної республіки «Особистість»